Triads Inc.

Happy Black Friday IV: Nagrania kamer ochrony, plik 27XI i 28XI

Nagranie z kamer ochrony budynku MegaMart
27 listopada
Tłum kupujących kłębi się wokół stoisk. Średnio co 40 sekund kamera skupia się na jakimś zamieszaniu. Zazwyczaj jakaś para kupujących przepycha się, aby dobrać się do ostatniej sztuki przecenionych artykułów. Wszystko to zostaje szybko przewinięte i zaklasyfikowane jako nieważne.
Po tym zapis wraca do normalnego tempa, gdy kamera skupia się na pojedynczym elfie na motorze Yamaha Rapier. Starta się szybko przebić przez tłum. Napiera motorem na zawadzające osoby i rozdaje ciosy pałką paraliżującą. Jego celem jest największa kolejka do głównego budynku. Zanim kamera zarejestruje więcej szczegółów, a ochrona zdąży zareagować, kąt zmienia się i pokazuje obrzeża targowiska. Grupa ludzi z zasłoniętymi twarzami atakuje wszystkich, którzy są za wolni lub głupi by uciekać. Każdy z agresorów ma wyraźny znak Happy BullsEye Sales. Postać elfa na motorze staje się nierozpoznawalne w szalejącym tłumie i przewracanych stoiskach.
Obraz znów się przesuwa. Pokazuje główny budynek. Jedno z okien eksploduje fontanną szklanych odłamków. Zaraz za nimi pojawia się elfka. Jej z pozoru tragiczny i niekontrolowany upadek zamienia się błyskawicznie w stabilną magiczną lewitację.
Oba elfy zmierzają w stronę tej samej kobiety. Latająca czarodziejka dociera pierwsza i porywa ją z panikującego tłumu. Elf na motorze skręca i zmierza w kierunku najbliższego wyjazdu z targu.
Ktoś trafia kamerę kamieniem i transmisja się kończy.

Nagranie z dron ochrony Happy BullsEye Sales
Numer drony: AG300/9/
Parametry misji: Eskorta pana Johnssona przy negocjacjach
Miejsce: Opuszczony kompleks GM NY na Bronxie
Czas: 28 XI
Poziom zagrożenia: Żółty
Główne zagrożenie: Shadowrunerzy; pomniejsze zagrożenia: katastrofa budowlana kompleksu, ghule.
Sytuacja taktyczna: Eliminacja najbliższych ghuli zakończona. Trzech shadowrunnerów – metatyp: elfy – w tym samym pomieszczeniu co pan Johnsson. Obiekt negocjacji: Mr. Smiley, nieprzytomny, ale po za tym nietnięty. Podejrzenie kolejnego SR na dachu. Podejrzenie kolejnego SR na pobliskim budynku. Poziom Zagrożenia: Żółty.
Przebieg negocjacji: Niezakłócony. Opłata ustalona na 210,000 NuYenów. Uiszczona. Obiekt negocjacji zebrany.
Podsumowanie misji: Sukces.

Comments

g0trrI Witold_Fiore_Hess

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.