Triads Inc.

Unchangeable Cz. I & II

Tym razem ekipa Rylian zajęła się sprawami bardziej osobistymi i poniekąd pro bono. Od gangerów Human Brotherhood Rylain i White dowiedziały się o planowanej wielkiej akcji, która miała mieć miejsce na koniec roku, podczas corocznej Parady Odmieńców.

Ekipa zajmowała się bardziej naglącymi sprawami kiedy w Martycy opublikowano wideo, na którym Rylian, oraz White – drużynowy mag bojowy, masakrują bezbronnych motocyklistów w slumsach Bronxu. Dzięki pomocy deckera Elmerssona drużynie udało się namierzyć miejsce, gdzie do sieci został wrzucony materiał wideo. Pozwoliło to ustalić tożsamośćosoby odpowiedzialnej za publikację.

Tymczasem Rylian otrzymała tajemniczą paczkę, w której znajdowała się połówka fotografii oraz broszka-bank danych zawierająca listę nazwisk powiązanych z Humanis Policlub, organizacją zwalczaną przez rodziców Rylian. Nazwiska musiały być naprawdę ważne, bo wkrótce potem jej mieszkanie zostało napadnięte przez uzbrojonych i opancerzonych mężczyzn. Rylain udało się uciec.

Winnym okazał się człowiek, utalentowany decker z Brooklynu – członek Human Brotherhood. W jego mieszkaniu odnalazło się też narzędzie planowanego ataku na Odmieńców – pojemnik z nano-gazem powodującym szał w meta-ludziach. Były tam też plany marszu planowanego przez Odmieńców. Po przesłuchaniu decker rozstał się z życiem.

Przewodniczący Rainbow H.R.O.M.E – fundacji organizującej marsz dał się przekonać przedstawionym dowodom i poprosił ekipę o pomoc ochronie parady.

Podczas parady drużyna zlikwidowała wszystkie zagrożenia, dwa razy było blisko ale brawurowa akcja Rylian oraz celność Nuali pozwoliły zakończyć zadanie pomyślnie.

Po wszystkim, Rylian odbyła spotkanie z siwym mężczyzną o niesamowitych oczach, który przyjechał do biura H.R.O.M.E.

- Chrome Enigma

Comments

g0trrI g0trrI

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.