Kate Oxby

Człowiek, Nastolatka, Technomanta.

Description:

Ma 16 lat i pstro w głowie. Włosy nosi krótkie i zafarbowane na szaroniebieski. Oczy, dzięki kontaktom są białe. Inni określają ją raczej jako drobną, szczupła i niską. Jak zwykle w takim ‘ciałku’ mieści się żywiołowa osobowość i zdolność do zakrzyczenia kogokolwiek.

Bio:

Po śmierci jej rodziców, Adama i Samanty, korporacja dla, której pracowali zamknęła ją, jak twierdzili dla jej bezpieczeństwa. Podejrzane zastrzyki, przesłuchania i badania na pewno też były z tego samego powodu. Na jej szczęście została odbita.
Jej pierwsza rozmowa z elfem była ciężka. Chwilę po tym jak, zabrał ją do bezpiecznego miejsca, wciąż pachniał prochem i krwią, a jego twarz nieudolnie skrywała ekscytację. Przedstawił się jako Matanjah Angel i powiedział, że znał dobrze jej rodziców i gdyby pewne sprawy potoczyły się w przeszłości inaczej, pewnie mówiłaby mu ‘wujku’. Wyjaśnił, że korporacja, która ją porwała, nie przestanie jej szukać. Zapewnił, że będzie ją chronił.
Opuścili miasto i błąkali się po Ameryce przez prawie dwa lata. Matanajh pomiędzy worzeniem jej do szkoły, gotowaniem obiadów, praniem i dzwonieniem co godzinę, gdy była na pidżama-party, uczył jej samoobrony, strzelania i języków. Co kilka miesięcy zmuszał ją do zmienienia miejsca i uczenia się nowego nazwiska, nowej daty urodzenia, imion rodziców itd. Przez jakiś czas nie do końca orientowała się, jak Angel zarabia na życie. Dopiero kiedyś zrozumiała, że gdy zostawia ją na dzień lub dwa, to zawsze wraca z tym samym zapachem prochu i krwi, który towarzyszył mu przy pierwszym spotkaniu.
Obecnie mieszkają w Nowym Yorku i Matanjah powiedział, że może w końcu uda im się tu utrzymać trochę dłużej, bez ciągłych ataków korporacji. Ale w tym samym czasie postanowił, że na wszelki wypadek nauczy ją swojego fachu. Ich wspólne treningi stały się cięższe i po każdej misji przedstawia jej przebieg.
Obecnie Kate nazywa się Kate Lawsson. Ma też dwa inne fałszywe SIN-y i wiecznie spakowaną torbę na wypadek, gdyby znów musieli uciekać. Ich słowo alarm to: brukselka.

Kate Oxby

Triads Inc. g0trrI Witold_Fiore_Hess