Triads Inc.

Happy Black Friday II, III: z pamiętnika Kate Oxby

<Skan z papierowego notatnika>

27 listopada
[opis dnia szkolnego: dane nieważne]
A więc kolejne stracone popołudnie :/. Wujek Mat ostatnio strasznie męczy mnie rozbijaniem swoich Misji ze mną. Tego dzisiejszego dnia zamiast wyskoczyć na miasto musiałam spędzić godzinę na słuchaniu jego bełkotu :(. Przynajmniej obiecał, że po wypłacie zabierze mnie do baru na spotkanie z drużyną. Fajnie byłoby znów „posiedzieć” z Sophią, White i Nualą ;D. No niestety, gówno z tego wyszło :[. at powiedział, że coś jest nie tak i żebym się „straciła”. Teraz siedzę w Firestorm Arcade ;) – a teraz słyszę głos wujka, że nigdy nie powinnam nikomu i nigdzie mówić, gdzie się „stracam”, gdy wszystko się jebie – i dla zabicia czasu zapisuję, co tam mi naopowiadał.
Więc, po odeskortowaniu mnie do szkoły :/, Ark zaczął od spotkania z dr Vigo – sugeruje, że też powinnam wrócić do regularnych spotkań z nim, itp. i itd. i cokolwiek ;). Potem śniadanie u Rylianne <3.><3><3 dostała się na teren magazynu schowana w skrzyni, a Wujek przepłynął na wyspę pod wodą.
Wszystko szło gładko, ale pech chciał, że dowodził tam jakiś mag-gej ;) nieczuły na wdzięczenie się Sophii ;*. Jak to się mówi gówno walło w wiatrak ;D i trzeba było strzelać. Ark zaczął od rozwalenia strażnika na zewnątrz. Alarmy poszły w ruch. Nuala zdjęła maga swoją snajperką. Troll zaczął rozwałkę na pięści. A White przywołała pełnię swojej siły ognia – och, też bym tak chciała ;[ Operacja Chaos jak się patrzy – hehe. Ogólna rozwałka potrwała chwilę, aż w końcu LS postanowili się wycofać i czekać na posiłki.
Zwinęli pare rzeczy: chipy dla dziewczyny Jimmiegio-brzydkiego ;? I kilka ekskluzywnych gnatów. Potem załatwili transport motorowką z wyspy z pomocą znajomych Orków. Odpłynęli na tle imponującej eksplozji.
Na koniec okazało się, że coś jest nie tak z wypłatą, wiec Wujek ruszył się zorientować, a ja musiałam się zmyć. Przynajmniej gry są tu fajne, takie jak…
[Opis grania na automatach: dane nieważne]

Comments

g0trrI Witold_Fiore_Hess

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.